Mapa

MELAS RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 65 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 2 km Side

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Elegantný hotelový komplex poskytuje kvalitné a komplexné služby, s príjemnou atmosférou, je vhodný pre všetky vekové kategórie, páry, rodiny s deťmi. Nachádza sa 20 minút chôdze od historického Side s nočným životom a množstvom nákupných možností. Má spolu 304 izieb. K dispozícii je vonkajší bazén, i detský samostatný bazén, 4 tobogany, Spa centrum, posilňovňa, konferenčné miestnosti do 500 hostí. WiFi je v lobby bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 2 km od centra Side a 65 km od medzinárodného letiska Antalya. Manavgat je vzdialený 8 km. 100 m od hotela je autobusová zastávka.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom a trezorom za poplatok, minibarom bez poplatku, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom, setom na prípravu teplých nápojov.

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž dlhá 250 metrov a ocenená modrou vlajkou sa nachádza pred areálom hotela, oddelená je pešou promenádou, ktorá vedie do centra Side. Ležadlá, matrace, slnečníky, osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Výmena osušiek je za poplatok.

 

 

Strava

V hlavnej reštaurácii podávajú jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu sú k dispozícii aj  á la carte reštaurácie a niekoľko barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

 

Pre deti

Deťom je k dispozícii mini klub, animácie, samostatný bazén, tobogany, detské ihrisko, mini disco. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku možno využiť posilňovňu; denné a večerné animácie, stolný tenis, biliard, squash, minigolf, aerobic, plážový volejbal, basketbal. Za poplatok sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu.

 

Wellness

Bez poplatku je sauna, turecký kúpeľ, parná miestnosť. Ostatné služby SPA a Wellness centra sú za poplatok – masáže, píling, vírivka, pedikúra, či kozmetické procedúry, kaderníctvo.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážaný alkohol a nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: http://www.melashotels.com/v2/Index.asp

 

MELAS RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo