Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

MERCURE HURGHADA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 8 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada 12 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0

 

 

Základné informácie

Príjemný hotelový 4-hviezdičkový komplex Mercure Hurghada sa nachádza priamo pri krásnej piesočnatej pláži. Skladá sa z viacerých budov umiestnených v prekrásnej subtropickej  záhrade. Má viacero vonkajších bazénov aj detský bazén. Disponuje konferenčnou miestnosťou, má práčovňu a lekársku službu. Wifi je v lobby priestoroch bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 8 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 12 km od centra Hurghady. Možnosť kyvadlovej dopravy do mesta za poplatok.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba je vybavená balkónom/terasou, klimatizáciou, TV/SAT, trezorom, kúpeľňou so sprchovým kútom a s WC, fénom a súpravou na prípravu teplých nápojov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, promo, alebo club izby môžu byť znevýhodnené rozmermi, polohou, alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

 Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pri hoteli. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

V komplexe sa nachádza hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá medzinárodnej kuchyne; niekoľko à la carte reštaurácií a niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti

 Pre deti je k dispozícií detský klub, detský bazén, detské disco a ihrisko.

Šport a zábava

Bez poplatku môžu klienti využívať denné a večerné animácie, Wi-Fi vo vstupnej hale, plážový volejbal, posilňovňu, squash, šípky, tenisový kurt, stolný tenis, bocciu, minigolf. Za poplatok je potápačské centrum, vodné športy na pláži, osvetlenie tenisových kurtov a vybavenie , biliard a jazda na koni.

 

Wellness

 Bez poplatku je sauna a jacuzzi. K dispozícii sú za poplatok salón krásy, masáže a turecké kúpele.

 

Koncept

Polpenzie zahŕňa raňajky a večere formou bufetových stolov s nápojmi za poplatok. Koncepty All inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie v priebehu dňa a večera, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

 

Web

www.mercure.com 

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.  

MERCURE HURGHADA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo