Mapa

MERCURY Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: letisko Burgas (34km)

Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 100m

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150m

Základné informácie

Tento 4* hotel sa nachádza v blízkosti obľubeného letoviska Bulharska. Hotel Mercury bol zrekonštruovaný v roku 2010 a leží cca 100 m od krásnej piesčitej pláže. Neďaleko hotela je pobrežná promenáda a centrum letoviska s veľlmi veľa obchodmi, reštauráciami, barmi a zábavnými možnosťami. Pri hoteli sa takisto nachádza zastávka autobusu. Hotel získava svojich klientov vďaka svojej polohe v blízkosti krásnej piesočnatej pláže, príjemnou atmosférou a kvalitou ponúkaných služieb. Hotel disponuje vstupnou halou s 24 hodinovou recepciou (možnosť prenájmu trezorov či úschovne batožín), zmenárňou, stráženeným parkoviskom (za poplatok. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie ako i pre rodiny s deťmi.

Poloha

Hotel sa nachádza v centre letoviska Slnečné pobrežie približne 100m od jehocentra a 34km od medzinárodného letiska v Burgase. Určite doporučujeme návštíviť i historické mesto Nesebar, ktoré je súčasťou svetového kulturného dedičstva UNESCO a je vzdialené 6km od hotela.

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 150 m od hotela. Plážové osušky hotel neposkytuje. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

Vybavenie izieb

štandardné izby sú vybavené klimatizáciou, TV, telefónom (spoplatnený),Wi-Fi, rádiom, minichladničkou, minibarom (za poplatok) balkónom, sejf je k dispozícii na recepcii za poplatok, kúpeľňou s fénom a osuškami.

Strava

V hoteli je hosťom k dispozícii hlavná reštaurácia, bar pri bazéne a lobby bar a nočný bar.

Šport a zábava

Pre hostí je k dispozícii zdarma vonkajší  bazén (ležadlá a slnečníky sú tu zdarma), futbal, basketbal, volejbal, stolný tenis(za depozit), fitness centrum. Za poplatok je biliard a na pláži je za poplatok  možné využiť i vodné športy. Pre hostí je pripravený i zaujímavý zábavný program.

Wellness

V hoteli je možné za poplatok využiť  solón krásy, kaderníctvo a služby lekára.

Pre deti

Pre deti je určený detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka, detská stolička v reštaurácii a pestrý a veselý animačný program.

Web

www.hotelmercury.bg

MERCURY Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo