Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

MERVE SUN HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 65 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 70 km Antalya

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 400 m

 

Základné informácie

Hotel Merve Sun sa skladá z dvoch hlavných budov a štyroch samostatných blokov. K dispozícií hosťom vstupná hala s recepciou, 176 izieb, SPA centrum, bazény, hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácia, služby lekára, kaderníctvo, práčovňa, požičovňa aut. V hoteli a pred hotelom sa nachádza veľa obchodov.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 70 km od centra Antalye, 1 km od nákupných možností v stredisku Kumkoy, a 4 km od Side. Autobusová zástavka je vzdialená 50 m od hotela.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, minibarom, trezorom, setom na prípravu kávy a čaju, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom. Eco, Promo a Club izby zby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. K dispozícií sú izby pre hendikepovaných klientov.

        

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza 400 m od hotela. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. K dispozícii je bez poplatku shuttle bus, ktorý zabezpečuje dopravu na pláž a späť.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštauráciu, a niekoľko barov, vrátane baru na pláži. 

 

Pre deti

Slúži im mini klub, animácie, bazén, šmykľavky, detské ihrisko, mini disco, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie.  

         

Šport a zábava

Bez poplatku využite fitness, stolný tenis, šípky, živá hudba. Za poplatok sú vodné športy na pláži, biliard, stolný futbal.

 

Wellness

Bez poplatku je sauna, turecký kúpeľ. Ostatné služby SPA centra sú za poplatok – masáže, píling, či kozmetické procedúry, kaderníctvo.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážane nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb obdržia hostia po príchode do hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.mervesunhotel.com

      

MERVE SUN HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo