Vyberte krajinu :
We will call you
Meno, priezvisko
PhoneNumber
E-Mail
Call Time
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 65 km

Najbližšie mesto (km): Agios Nikolaos 1km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

 Tento päť hviezdičkový hotel Minos beach bol ovplivňovaný tradičnou architektúrou rybára z dediny východnej Kréty. Hotel s luxusným ubytovaním je vhodný aj pre náročnú klientelu. Areál hotela je tvorený hlavnou budovou v záhrade a privátnymi vilami so súkromnými bazénmi, k polohe hotela patrí aj niekoľko malých piesošnatých pláži oddelených skalnatými zátokami. Vzhľadom k polohe, legancie a úrovne ponúkaných služieb hotel sa stal členom The Small Luxury Hotels of the World.

 

Poloha

 Známe mestečko Agios Nikolaos sa nachádza približne 1km od hotela, kde je zaistená aj autobusová doprava. Letisko Heraklion je od hotela vzdialené 65km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, klimatizáciou, SAT-TV, wifi, telefónom, trezorom (bez poplatku)  , minibarom (za poplatok), setom na prípravu teplých nápojov a kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.

 

 

 

Pláž

 Menšie piesočnaté pláže sa nachádzaju v areáli hotela, na skalnatých zátokách sa nachádzajú móla. Lehátka, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

 

 

Strava

 V hoteli sa nachádzajú štyri reštaurácie s domácou a medzinárodnou kuchyňou, a la carte reštaurácia, bar pri bazéne aj na pláži.

 

 

 

Pre deti

Pre najmenších je možnosť zabezpečenia detskej postieľky. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

 Bez poplatku je k dispozícii je vonkajší bazén, bazén, fitness centrum. Za poplatok je možný výlet loďou, rybárčenie a vodné športy na pláži.

 

 

 

Wellness

V hoteli sa nachádza wellness centrum kde si hostia môžu priplatiť masáže, ošetrenia a terapie.

 

Koncept

Hotel ponúka 3 druhy stravovania: raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu bez nápojov. Plná penzia je obohatená o obed. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

 

Web

 www.minosbeach.com

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 5*  - 4 EUR / izba / noc

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo