Mapa

MIRAMARE BEACH HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 60 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 6 km Side

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Menší zo sesterských hotelov Miramare ležiaci priamo na pláži pozostáva z hlavnej budovy (4 poschodia), má 221  izieb, vstupnú halu s recepciou, vonkajšie bazén, vnútorný bazén, detské bazén. K dispozícii je viacero služieb (kaderník, fitness centrum) a aktivity. Hneď vedľa rezortu sa nachádza sesterský hotel Miramare Queen hotel.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 60km od medzinárodného letiska v Antalyi, 10km od mesta Manavgat a 6km od historického mesta Side.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesočnatá pláž nachádzajúca priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, k dispozícii je niekoľko barov vrátane baru na pláži, a´ la carte reštaurácie.

 

 

Pre deti

Deťom slúži detský bazén, mini club, mini disco, detské ihrisko, tobogány, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

 

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, tenis, fitness centrum, šípky, plážový volejbal, stolný ten, vodnú gymnastiku, mini futbal. Billiard a vodné sporty sú k dispozícií za poplatok.

 

Wellness

Za poplatok sú sauna, hamam, masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou alebo s ultra all inclusive. Polpenzia pozostáva z raňajok formou otvoreného bufetu a večerí.

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.miramarehotels.com

MIRAMARE BEACH HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo