Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

MOVENPICK RESORT AND SPA EL GOUNA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): El Gouna 1 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Tento exkluzívny 5* rezort sa rozprestiera popri pokojnej lagúne a disponuje vlastnou plážou. Vychutnajte si oddych a úžasný pohľad na zelenú záhradu či azúrove more. V neďalekom meste objavíte čaro mnohých atrakcií a malebnej architektúry.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Hurghade a iba 1 km od mesta El Gouna. Možnosť kyvadlovej dopravy do mesta za príplatok.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú výhľad na lagúnu alebo do záhrady a sú vybavené telefónom, klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, WiFi, trezor, kúpeľňou/ WC, fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá súkromná pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detská diskotéka, detský bazén a ihrisko, k dispozícii sú detské animácie. Opatrovanie detí za príplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je fitness, WiFi, živá hudba, aerobic, animácie, boccia. Biliard, šípky, stolný tenis, squash a vodné športy za poplatok.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi a masáže sú za poplatok.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok a večerí alebo koncept All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.movenpick.com/el-gouna

 

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

MOVENPICK RESORT AND SPA EL GOUNA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo