Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

MOVENPICK RESORT SOMA BAY Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

 Vzdialenosť od letiska: 49 km

Najbližšie mesto (km): Safaga 10 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 750 m

 

Základné informácie

MÖVENPICK RESORT SOMA BAY je 5-hviezdičkový hotelový komplex, ktorý sa nachádza pri peknej súkromnej piesočnatej pláži. K dispozícii hosťom je hlavná reštaurácia, niekoľko a lá carte reštaurácií, niekoľko barov, SPA centrum, WiFi zadarmo, bazény, lekár, parkovisko.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 49 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 50 km od centra Hurghady. Najbližšie mesto Safaga je vo vzdialenosti 10 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini barom, trezorom, kúpeľňou s WC a fénom, súpravou na prípravu teplých nápojov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, promo, alebo club izby môžu byť znevýhodnené rozmermi, polohou, alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 750 m od hotela. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, niekoľko à la carte reštaurácií, k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

 

Pre deti

Deťom slúži detské ihrisko,  detský bazén , detský miniklub, detské animácie a disco. K dispozícii je detské menu na požiadanie a detská stolička v reštaurácii. Opatrovanie detí za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, aerobik, vodný aerobic, stolný tenis, tenis a vybavenie, mini futbal, plážový volejbal a futbal, šípky, boccha. Za poplatok sú vodné športy, potápanie, jazda na koni, osvetlenie tenisového kurtu.

 

Wellness

Sauna, jacuzzi, masáže a ostatné služby SPA centra sú za poplatok.

 

Koncept

Koncept polpenzie zahŕňa raňajky a večere formou bufetových stolov, nápoje sú za poplatok. Koncept All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: WWW.Movenpick.com

 

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok. 

MOVENPICK RESORT SOMA BAY Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo