Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

MPM ARSENA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť letiska: 33km (Burgas)

Vzdialenosť najbližšieho mesta: 200 m (Nessebar)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť pláže: 0m

 

 

Základné informácie

Obľúbený 4 hviezdičkový hotel MPM ARSENA je situovaný priamo pri nádhernej pláži so zlatistým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Rezort pozostáva z 2 budov. Hotel sa nachádza v blízkosti unikátneho historického mestečka Nessebar zaradeného na zoznam UNESCO. MPM ARSENA je prispôsobený všetkým vekovým kategóriám so širokou ponukou rôznych aktivít. Tento príjemný hotel uspokojí aj náročnejšiu klientelu aj rodiny s deťmi. Hotel disponuje práčovňou parkoviskom, vybavenou konferenčnou miestnosťou. V blízkej vzdialenosti hotela sa nachádzajú obchody, supermarket, reštaurácie, bary, disco, salóny krásy, lekáreň, banka, autobusová zastávka.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v blízkosti mestečka Nessebar (300 m) a približne 33 km od medzinárodného letiska Burgas. Vzdialenosť od centra je 200m.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba je vybavená klimatizáciou,  chladničkou, telefónom, Wifi pripojením (za poplatok), televízorom, trezorom a kúpeľnou s WC a fénom. Hotel disponuje aj izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnatá pláž dlhá 2,5 km sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá a slnečník sú na vybranom úseku pláže bez poplatku. Na pláži sú dostupné aj vodné športy (za poplatok).

 

Strava

V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia s otvorenou terasou. Nápoje sa podávajú v lobby bare a bare pri bazéne. Bar na pláži je za poplatok.

 

Pre deti

Pre deti je v hoteli dostupný detský bazén, miniclub (4-12 rokov), animácie, detská postieľka (na vyžiadanie), detská stolička a detské menu v reštaurácií.

 

Šport a zábava

Súčasťou hotela je fitness centrum, na pláži si hostia môžu prenajať vodné motorové vozidlá (za poplatok). Zabaviť sa môžete pri biliarde, pilates, šípkach, stolnom tenise, vodnej gymnastike, aerobiku.

 

Wellness

Oddýchnuť si môžete v SPA centre, ktoré ponúka masáže a sauny rôzneho druhu.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s konceptom Ultra All Inclusive, raňajky, obedy a večere formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie nájdete na: www.mpmhotels.bg

 

MPM ARSENA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo