Mapa

MPM ASTORIA SUNNY BEACH Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť letiska: 27km

Vzdialenosť najbližšieho mesta: 200m

Typ pláže: piesočná

Vzdialenosť pláže: 20 m

 

Základné informácie

Obľúbený štvorhviezdičkový hotel MPM Astoria Sunny Beach je situovaný priamo v centre Slnečného pobrežia pri promenáde a pri pláži. Centrum strediska je ideálne na večerné prechádzky a vychutnanie si jedinečnej atmosféry letoviska návštevou štýlových kaviarničiek alebo reštaurácií s typickou bulharskou stravou a programom. Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2018. Hotel ponúka Wifi bez poplatku (rýchle pripojenie za poplatok), parkovisko, práčovňa.  V blízkosti hotela sú obchody, reštaurácie, bary, lekáreň, salóny krásy, kaderník a mnoho iného.

 

Poloha

Hotel sa nachádza priamo v centre letoviska Slnečné Pobrežie a približne 27 km od letiska v Burgase. Reštaurácie a obchody sa nachádzajú asi 50 m od hotela, diskotéka je vzdialená 100 m a supermarket 10 m.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené centrálnou klimatizáciou, trezorom (za poplatok), telefónom, TV, chladničkou. Nachádza sa tu kúpeľňa s WC, sprchou a fénom. Na izbe je k dispozícii aj pripojenie na internet. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Verejná piesočnatá pláž sa nachádza asi 20 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii bez poplatku pri bazéne aj na vyhradenom úseku pláže. Plážové osušky sú za depozit.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, ktorá ponúka jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu využite bar pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom je k dispozícii mini klub s detskými animáciami, oddelená detská časť bazéna,  detská postieľka (na vyžiadanie), detská stolička v reštaurácii.

 

 

Šport a zábava

Hostia môžu využívať denné a večerné animácie, zábavné programy, vonkajší bazén - k dispozícii sú ležadlá a slnečníky (zdarma). Hotel ponúka tiež vodné športy, stolný tenis, šípky.

 

Wellness

V priestoroch hotela sa nenachádza wellness centrum, za príplatok sú vodné športy na pláži.

Koncept

Hotel ponúka stravovanie formou Ultra All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, menšie občerstvenie počas dňa. Nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje a vybrané dovážané nápoje sú bez poplatku. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie info: www.mpmhotels.bg

 

MPM ASTORIA SUNNY BEACH Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo