Mapa

MPM KALINA GARDEN Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť letiska: 27 km (Burgas)

Vzdialenosť najbližšieho mesta: 0m

Typ pláže: piesočná

Vzdialenosť pláže: 200m

 

Základné informácie

Obľúbený štvorhviezdičkový hotel priamo v centre letoviska, ktorý bol zrekonštruovaný roku 2015, sa nachádza len neďaleko promenády a dlhej piesočnatej pláže. Svojich hostí si získal najmä výbornými službami a dobrou polohou. Budova sa skladá z 316 izieb na 6 poschodiach, k dispozícii je bazén s oddeleným detským bazénom, obchod, práčovňa, pripojenie na internet, trezor na recepcii (za poplatok), parkovisko, fitness centrum a masáže vo wellness centre. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza priamo v centre letoviska Slnečné Pobrežie a približne 27 km od letiska v Burgase. Reštaurácie a obchody sa nachádzajú asi 50m od hotela, diskotéka je vzdialená 100m a supermarket 10m.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, telefónom, TV, chladničkou. Nachádza sa tu kúpeľňa s WC, sprchou a fénom. Na izbe je k dispozícii aj pripojenie na internet. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Verejná piesočnatá pláž sa nachádza asi 200m od hotela.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia s terasou, ktorá ponúka jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne (tiež vegetariánske, detské, diétne menu), snack bar a lobby bar.

 

Pre deti

Deťom je k dispozícii mini klub s detskými animáciami, detské ihrisko, klubovňa, oddelená detská časť bazéna,  detská postieľka, detská stolička v reštaurácii.

 

 

Šport a zábava

Hostia môžu využívať denné a večerné animácie, karaoke, tanečné predstavenia, vonkajší bazén - k dispozícii sú ležadlá a slnečníky. Hotel ponúka tiež fitness centrum v záhrade, stolný tenis, minigolf, vodnú gymnastiku, pilates, šípky, plážový volejbal a vodné športy.

 

 

Wellness

V priestoroch hotela sa nachádza wellness a SPA centrum, za príplatok je možná objednávka masáži.

 

Koncept

Hotel ponúka stravovanie formou All Inclusive Premium, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, menšie občerstvenie počas dňa. Nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje a vybrané dovážané nápoje sú bez poplatku. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

 

Web

Bližšie info: www.mpmhotels.bg

 

MPM KALINA GARDEN Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo