Mapa

MPM OREL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 27km (Burgas)

Najbližšie mesto (km): 200m

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 30m

 

Základné informácie

Hotel v centre Slnečného pobrežia sa nachádza len 30 m od piesočnatej pláže. Väčšina izieb je orientovaná na more alebo na promenádu rezortu. Hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018 a má novú reštauráciu. Hostia môžu využívať Wifi (zrýchlené pripojenie za poplatok), parkovisko, práčovňu, plážové osušky sú za depozit. V blízkej vzdialenosti hotela sú obchody, reštaurácie, bary, disco, salón krásy, kaderníctvo a mnohé iné.

Poloha

Hotel je situovaný v samom srdci Slnečného pobrežia, len pár krokov od piesočnatej pláže a 27 km od letiska v Burgase.

Vybavenie izieb

Izby sú zrekonštruované, väčšina z nich s výhľadom na more alebo promenádu. Izby majú balkón, kúpeľňu so sprchou, WC a fénom, Wi-fi pripojenie, trezor (za poplatok), TV, chladnička, individuálna klimatizácia. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá pláž vzdialená približne 30 m od hotela. Slnečník a ležadlá sú k dispozícii na vyhradenom úseku pláže bez poplatku, osušky sú za depozit.

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, snack bar na pláži, lobby bar, bar pri bazéne, snack bar.

Pre deti

Pre deti je vyhradená detská časť vo vonkajšom bazéne, detské animácie, detský klub pre deti, večerná mini disco. Detská postieľka je na vyžiadanie, v reštaurácii sú pre deti k dispozícii detské stoličky.

Šport a zábava

Klienti môžu využívať vonkajší bazén, plážový volejbal, stolný tenis, šípky. Večerné programy a animácie sú takmer počas celého týždňa.

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme otvoreného bufetu, neskoré večere, poobedňajší snack, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané dovážané nápoje, kokteily, káva, čaj, víno pivo, zmrzlina. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web

Bližšie informácie: www.mpmhotels.bg

 

MPM OREL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo