Mapa

NARCIA RESORT HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 55 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 5 km Side

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 350 m

 

Základné informácie

Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a svojim hosťom ponúka oddych v pokojnom prostredí. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a vedľajších budov.  K dispozícií je vnútorný a vonkajší bazén s detskou časťou, vonkajší relaxačný bazén, tobogany, fitnes centrum, lekára. Nachádza v centre mesta Kumköy / Side, ktoré je najznámejšmí turistickým centrom Turecka. Neďaleko hotela sa nachádzajú nákupné centrá, reštaurácie, bary a nočné kluby.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 5 km od centra mesta Side, 8 km od mesta Manavgat a od letiska v Antalyi 55 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, kúpeľňou/Wc, indivuduálne ovládanou klimatizáciou, fénom, trezorom (za poplatok), minibarom, SAT LCD-TV, súpravou na prípravu teplých nápojov. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená približne 350 m od hotela. Na pláž premáva kyvadlová doprava. Ležadlá, slnečníky, matrace, osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej aj domácej kuchyne, k dispozícií sú á la carte reštaurácie, cukráreň, bary, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Pre deti sú k dispozícii animácie, mini klub, detské ihrisko a bazén s tobogánmi.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, stolný tenis, fitness centrum, šmykľavky, plážový volejbal a šípky. Vodné športy sú za poplatok.

 

Wellness

Služby Wellness centra bez poplatku: sauna, hamman a parný kúpeľ. Za poplatok sú masáže, píling, kaderníctvo a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje, občerstvenie počas dňa. Importované alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.narciahotels.com

 

NARCIA RESORT HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo