Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

NIRVANA COSMOPOLITAN Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 10 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 18 km Antalya

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 200 m

 

Základné informácie

Krásny rozsiahly moderný komplex v obľúbenom letovisku Lara, otvorený v roku 2005. Ponúka luxusne zariadené izby a areál, v ktorom nájdete takmer všetko. K dispozícii sú bazény, fitness centrum, SPA centrum, aqua park, kaderníctvo, čistiareň, lekár, internetová kaviareň, TV miestnosť, obchody a disko klub. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, užije si ho tiež náročnejšia klientela a na svoje si prídu aj rodiny s deťmi, ktoré sa tu môžu do sýtosti vyšantiť.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 10 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Centrum Antalye je od hotela vzdialené probližne 18 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, TV, minibarom, trezorom, Wi-Fi, setom na prípravu teplých nápojov a kúpeľňou s WC, sprchou a fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž je od hotela vzdialená 200 m. Slnečníky, ležadlá a uteráky sú k dispozícii na pláži a tiež pri bazéne.  

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť à la carte reštaurácie, niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne alebo starbucks kaviarne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský aqua park, mini klub, detské animácie, detské ihrisko, detský bazén, playstation, mini kino.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je možné využiť fitness, denné a večerné animácie, šach, kartové hry, disco.  

 

Wellness

Bez poplatku môžte využiť vnútorný bazén, saunu, jacuzzi, turecký kúpeľ, parnú miestnosť. Za poplatok sú k dispozícii masáže, kaderník a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Hotel ponúka stravovanie formou raňajok a polpenzie, ktorá zahŕňa raňajky a večere. Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú spoplatnené. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.nirvanahotel.com

NIRVANA COSMOPOLITAN Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo