Mapa

NOBEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: letisko Burgas (25 km)

Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie (2,5km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m

Základné informácie

Toto ubytovanie sa nachádza 5 minút chôdze od pláže. Elegantný Hotel Nobel sa teší pokojnej polohe a nachádza sa 25 km od medzinárodného letiska v Burgase, ďalej od hluku centra Slnečného pobrežia, ale blízko nádherných piesočných dún a pláže. Zaujímavo architektonicky riešený hotelový rezort bol zrekonštruovaný v roku 2012 a  disponuje 148 izbami, rozmiestnenými v päťposchodovej budove obklopenej pekným zeleným areálom. Obľúbený hotelový rezort si získava svojich hostí polohou na pokojnom mieste v tesnej blízkosti piesočnatej pláže, príjemným relaxačným zázemím aj dobrou úrovňou poskytovaných služieb . Hoteloví hostia môžu využívať parkovanie zdarma, zmenáreň, práčovňu, minimarket, wellness centrum s celým radom procedúr i fitness centrum.

Poloha

Hotel sa nachádza v južnej časti obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie približne 2,5km od jeho centra a 25km od medzinárodného letiska v Burgase. Unikátne mesto Nesebar, ktoré je súčasťou svetového kulturného dedičstva UNESCO a je vzdialené len 2km od hotela.

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená len 150 m od hotela. V blízkosti hotela sa nachádza i známa Cacao pláž. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

Vybavenie izieb

Priestranné štandardné izby sú vybavené klimatizáciou, Sat TV, telefónom, minichladničkou, WiFi, balkónom, sejf je možné využiť na recepcii za poplatok, kúpeľňou s fénom a osuškami.

Strava

V hoteli je hosťom k dispozícii hlavná reštaurácia, denný bar, bar pri bazéne, snack bar a lobby bar, kde sú nápoje za poplatok. Hostia môžu povečerať (po predchádzajúcej rezervácii a za poplatok) taktiež v štýlovej a la carte reštaurácii.

Šport a zábava

Pre hostí je k dispozícii vonkajší  bazén (ležadlá a slnečníky sú zdarma pri bazéne), vnútorný bazén, fitness centrum alebo volejbal. O zábavu sa postarajú profesionálni animátori.

Wellness

Za poplatok môžu hostia využiť kadernícky salón, masáže, salón krásy, solárium. Sauna a parný kúpeľ sú zdarma.

Pre deti

Pre deti je určený detský bazén, postieľka, detská stolička v reštaurácii a detské ihrisko. Pre tých najmenších je pripravený i pestrý zábavný animačný program.

Web

www.hotelnobel.bg

NOBEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo