Mapa

NOXINN DELUXE HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 120 km Antalya

Najbližšie mesto (km): Alanya 12 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: pred hotelom

 

Základné informácie

Tento sympatický hotel sa nachádza v krásnom prostredí priamo na pláži, ktorá je  ocenená modrou vlajkou. Hotel svojim hosťom ponúka bazény, fitness centrum, SPA centrum. Wi-Fi v lobby bez poplatku. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä však pre ľudí, ktorý vyhľadávajú príjemný relax strávený na prvotriednych plážach.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 120 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Centrum Alanye so svojím rušným centrom je vzdialené 12 km od hotela. Centrum Konakli je vzdialené 3 km a Avsallar je vzdialený 11 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom, kúpeľňou s WC, a fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnene polohou, veľkosťou a nemusia mať balkón.

 

Pláž

Priamo pred hotelom sa nachádza krásna piesočnato-kamienková pláž, oddeluje ich miestna komunikácia.  Ležadlá, slnečníky, sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť à la carte reštaurácie, k dispozícii je aj niekoľko barov vrátane baru pri bazéne a baru na pláži.

 

Pre deti

Deťom slúži mini klub, animácie, ihrisko, mini disco, detský bazén, detská postieľka, detská stolička a detské menu v reštaurácii, opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je možné využiť animácie, vodnú gymnastiku, šípky, stolný tenis, vodné pólo. Za poplatok sú k dispozícii vodné športy na pláži.

 

Wellness

Bez poplatok sú k dispozícii turecký kúpeľ, fitness, sauna, vnútorný bazén, jacuzzi. Za poplatok sú masáže, peeling, aromaterapia a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera, zákusky. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje sú bez poplatku. Čerstvé šťavy a dovážané alkoholické nápoje sú spoplatnené. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.noxinnhotels.com

NOXINN DELUXE HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo