Vyberte krajinu :
We will call you
Meno, priezvisko
PhoneNumber
E-Mail
Call Time
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 25 km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos 3 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 900 m

 

Základné informácie

Príjemný hotel v oblasti Anissaras sa skladá z hlavnej budovy a vedľajšej budovy. Nachádza sa v pokojnej oblasti, 900 od piesočnatej pláži. Centrum Hersonissosu s pobrežnou promenádou s množstvom taverien, barov a pubov, ktoré sú otvorené do ranných hodín, leží 3 km od hotela. Hotel akceptuje psov do 5kg. K dispozícii je požičovňa bicyklov, požičovňa áut, práčovňa, žehlička a trezor na recepcii. Wifi na recepcii.

 

Poloha

Hotel sa nachádza sa v pokojnej oblasti Anissaras, asi 3km centra mesta Hernossisos. Medzinárodné letisko Hernossisos je od hotela vzdialené 25km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón, AC, SAT-TV, telefón, chladničku, kúpeľňu s WC, fénom. K dispozícii nie sú izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Verejná piesočnatá pláž sa nachádza 900 od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií na pláži (za poplatok), pri bazéne (zdarma)

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá prevažne gréckej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícií je hosťom aj a la carte reštaurácia (snack-bar), bar pri bazéne, hlavný bar.

 

Pre deti

Deti môžu využiť detské ihrisko, detský bazén.

 

Šport a zábava

V hoteli je bazén, detský bazén, ihrisko, tenisové kurty, stolný tenis, šípky biliard (za poplatok), hracia miestnosť, internetová kaviareň, areál obohacujú krásne exotické záhrady.

 

Wellness

Hotel poskytuje svojim hosťom možnosť využiť bazén.

 

Koncept

Hotel ponúka stravovanie formou  All Inclusive. All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou otvoreného bufetu. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: www.oceanisresort.gr

 

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 je zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

 

 

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo