Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

PORT NATURE LUXURY RESORT HOTEL AND SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 40 km

Najbližšie mesto (km): Belek (5 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie

Luxusný, novopostavený hotelový komplex v Beleku, otvorený od júla 2014, je vhodný pre náročnejších klientov. Hosťom ponúka možnosť oddychu v spojení s kvalitnými službami a predstavuje dobrý pomer ceny a kvality. Spolu má 612 izieb,  2 vonkajšie bazény, akvapark s 18 toboganmi pre deti i dospelých, detský bazén, vnútorný bazén, SPA centrum, nákupnú pasáž, kaderníctvo a čistiareň. K dispozícii sú služby lekára, fotografa, diskotéka, knižnica, požičovňa motorových vozidiel, požičovňa bicyklov, WiFi zdarma vo všetkých priestoroch rezortu, internetová kaviareň (za poplatok), 3 konferenčné miestnosti.

Poloha

Hotel sa nachádza 5 km od Beleku, 40 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 50 km od centra Antalye a 90 km od Alanye.

Vybavenie izieb

Štandardné izby s rozlohou 34 m2  sú vybavené balkónom, telefónom, AC, SAT-LED TV, minibarom, trezorom, súpravou na prípravu kávy a čaju, kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a fénom. V izbách je k dispozícii WiFi pripojenie zdarma. Hotel má k dispozícii špeciálne upravené izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž s mólom sa nachádza pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava

Hlavná reštaurácia s kapacitou 1100 hostí podáva  jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, diétne a vegetariánske menu. Počas pobytu využite 5 à la carte reštaurácií (orientálna, rybia, turecká, talianska, BBQ). K dispozícii je aj cukráreň a 7 barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke.

Pre deti

Pre najmenších poskytuje hotel detský klub rozdelený do rôznych vekových kategórií (4-8, 9-12 a 13-16 rokov), detský bazén, detskú diskotéku, akvapark s 12 toboganmi a šmykľavkami pre deti, mini kino, detské menu a detské stoličky v reštaurácii. Za poplatok je detská opatrovateľka a detský kočík.

Šport a zábava

Zdarma sú hosťom k dispozícii denné a večerné animácie, živá hudba, diskotéka, kino, posilňovňa, šípky, stolný tenis, plážový volejbal a futbal, boccia, joga a pilates, aerobik, vodná gymnastika alebo vodné pólo. Za poplatok sú kolky, biliard, hracie automaty, play station, vodné športy na pláži, osvetlenie tenisových kurtov a tenisová výbava.

Wellness

SPA centrum poskytuje zdarma turecký kúpeľ, parný kúpeľ, vírivku a saunu, ostatné služby sú spoplatnené.

Koncept

Premium Ultra All Inclusive koncept zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, rôzne druhy občerstvenia počas dňa, nočné občerstvenie, zákusky, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje a teplé nápoje. Minibar je pri príchode naplnený nealkoholickými nápojmi, vodou a pivom, dopĺňaný je každý deň (okrem piva). Čerstvé ovocné šťavy a ostatné dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web

www.portnature.com.tr

PORT NATURE LUXURY RESORT HOTEL AND SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo