Mapa

PREMIER FORT BEACH Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: letisko Burgas (35 km)

Najbližšie mesto (km): Sveti Vlas (2 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300 m

Základné informácie

Premier Fort beach je určite skvelou voľbou pre rodinnú dovolenku. Tento luxusný 4* rezort bol vybudovaný len v roku 2015 a nachádza sa v pokojnejšej časti letoviska Sveti Vlas. Hotel má výhodnu polohu neďaleko viacerých zábavných možností ako i historických pamiatok. Autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti hotela. Hotel disponuje 24hod. recepciou, parkoviskom, práčovňou (za poplatok), obchodíkmi, fitness a SPA centrom a ponúka zaujímavý zábavný program. Tento rezort doporučujeme všetkým vekovým kategóriam ako i náročnejším klientom.

   

Poloha

Hotel sa nachádza v severnej časti letoviska Slnečné pobrežie. Prechádzka do centra letoviska Sveti Vlas vám potrvá približne 25 min. Medzinárodné letisko v Burgase je vzdialené 35 km. Počas pobytu určite doporučujeme navštíviť i historické mesto Nesebar, ktoré je súčasťou svetového kulturného dedičstva UNESCO a je vzdialené 10 km od hotela.   

   

Vybavenie izieb

Moderné a pristrenné štandardné izby sú vybavené klimatizáciou, balkónom, TV, telefónom, Wi-Fi, mini chladničkou, trezorom, kuchyňou s vybavením, kúpeľňou s fénom a osuškami.

    

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 300 m od hotela. Plážové osušky hotel neposkytuje. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

Strava

V hoteli budú pre vás pripravené len tie najlepšie špecialty domácej i medzinárodnej kuchyne a vychutnať si ich môžete v hlavnej reštaurácii s terasou, v a la carte reštaurácii, bare pri bazéne, dennombar a lobby bare.   

Pre deti

Pre deti je určený detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka (za poplatok), detská stolička v reštaurácii a pestrý a veselý animačný program.

Šport a zábava

Pre hostí sú k dispozícii zdarma 2 vonkajšie  bazény (ležadlá a slnečníky sú tu zdarma), open air posilňovňa. Na pláži je za poplatok možné využiť i vodné športy. Pre hostí je pripravený i zaujímavý zábavný program.   

Wellness

V hoteli je možné za poplatok využiť  solón krásy, kaderníctvo, masáže, rôzne procedúry SPA centra. Zdarma sú parný kúpeľ, turecký kúpeľ a služby lekára.  

Koncept

Hotel ponúka 3 druhy stravovania: raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu bez nápojov. Plná penzia je obohatená o obed. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

       

Web

Bližšie informácie na: www.fortour.co.uk/premier-fort-beach/

   

Dôležité informácie

Hotel požaduje vratný depozit vo výške 50,-€/ izba.

 

PREMIER FORT BEACH Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo