Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

PREMIER LE REVE HOTEL AND SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 22 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada 25 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Premiere Le Rêve Hotel & Spa je 5- hviezdičkový hotel, ktorý je výbornou voľbou pre dovolenkujúce páry. Má vlastnú súkromnú pláž, luxusné kúpele a niekoľko bazénov s výhľadom na more. Navyše je určený len pre dospelých, čo je zárukou úžasného pokoja a relaxu. Oblasť kde sa nachádza, je známa kombináciou priezračného azúrovo modrého mora a strohou krásou púštnych hôr. K dispozícii sú za poplatok služby lekára, práčovňa. 

Poloha

Hotel sa nachádza 22 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 25 km od centra Hurghady. Možnosť kyvadlovej dopravy do mesta.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi (za poplatok), trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Sú k dispozícii aj izby pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón

Pláž

Súkromná koralová  pláž s vlastným mólom sa nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom do veku 16 rokov je vstup prísne zakázaný

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, knižnicu, fitness centrum, aerobik, vodný aerobik, stolný tenis, šípky, biliard, bocciu, plážový volejbal, živú hudbu. Vodné športy, potápanie, požičovňa bicyklov sú k dispozícií za poplatok.

 

Wellness

Za poplatok sú k dispozícií služby Spa centra, beauty salónu, masáže, sauny, turecký kúpeľ, thalasso terapia, relax zóna, kaderník.

 

 

Koncept

Koncepty Ultra All Inclusive a Premium Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, občerstvenie počas dňa, obedy, večere vo forme bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web

www.premieregypthotels.com 

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok. 

PREMIER LE REVE HOTEL AND SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo