Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

QUATTRO BEACH RESORT & SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 110 km

Najbližšie mesto (km): Konakli 3 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie

Hotel s jedinečnou polohou na pobreží stredozemného mora, s konceptom premeniť Vaše sny na skutočnosť.

Tento príjemný hotel, otvorený v roku 2014, ponúka svojim hosťom moderné ubytovanie v 438 izbách a kvalitné služby. Nachádza sa tu 5 bazénov, z toho detský bazén, akvapark, vnútorný bazén, SPA centrum, 2 konferenčné miestnosti, obchody – klenotníctvo, koža, fotograf, lekár. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, rovnako aj pre rodiny s deťmi. Wifi je v lobby a aj na izbách bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 110 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 3 km od mesta Konakli a 12 km od mesta Alanya. 700 m od areálu sa nachádza autobusová zastávka.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, individuálne ovládanou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, Wifi a trezorom (bez poplatku), kúpeľňou s fénom. Hotel disponuje izbami hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnato – kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Pri vstupe do mora sú kamienky, hotel má špeciálne upravený vstup do mora a 50 m dlhé mólo. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť 3 à la carte reštaurácie (mexická, rybia, talianska). K dispozícii je aj 5 barov, vrátane baru na pláži.

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské disco, detský bazén, k dispozícii sú detské animácie a tiež detské menu v reštaurácii. Opatrovateľka a zapožičanie kočíka je za poplatok.

    

Šport a zábava

Bez poplatku je možné využiť denné a večerné animácie, aerobic, aquafitness, zumbu, tanečné kurzy, plážový volejbal,  mini futbal, šípky, stolný tenis. Motorizované vodné športy na pláži sú za poplatok.

Wellness

Za poplatok využite služby SPA centra, píling, masáže, salón krásy a kaderníctvo.

     

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. V ponuke sú aj neskoré raňajky, polnočná večera, gozleme, zákusky, zmrzlina. Dovážané alkoholické nápoje a freshe sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

          

Web

www.quattrohotel.com

QUATTRO BEACH RESORT & SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo