Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

RAYMAR HOTELS & RESORTS Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 90 km

Najbližšie mesto (km): Side (30 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m   

Základné informácie

Moderný hotel postavený v roku 2013 má 266 izieb je zariadený je v elegantnom minimalistickom  štýle a je vhodný pre všetky vekové kategórie, rovnako pre rodiny s deťmi, pre mladých, seniorov a pre páry. Hotel ponúka svojim hosťom množstvo športových aktivít, akvapark, tenisové kurty. K dispozícii má bohatý koncept Ultra All Inclusivu a celý hotelový komplex je koncipovaný tak, aby Vám umocnil pohodlie na Vašej vytúženej dovolenke s nezabudnuteľnou atmosférou priamo pri krásnej pláži.

 

Poloha

Hotel sa nachádza pri mestečku Manavgat, 30 km od historického centra Side a 90 km od letiska.    

Vybavenie izieb

Štýlovo zariadené izby majú balkón a sú vybavené kúpeľňou/WC, klimatizáciou, fénom, telefónom, trezorom, TV, minibarom a WiFi.  K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaních klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

 

Pláž

Piesočnato-kamienková súkromná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, osušky sú za zálohu.  

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 3 à la carte reštaurácie (turecká, rybia, mexická); k dispozícii je aj 6 barov, vrátane baru na pláži a diskobaru.

Pre deti

Deťom slúži detský Mini klub vo veku 4-12 rokov, 2 detské bazény, akvapark, detské ihrisko.    

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, stolný tenis, basketbal, šípky, mini futbal, mini golf, plážový volejbal, posilňovňu, tenis. Za poplatok sú motorizované vodné športy, osvetlenie kurtu, biliard, stolný futbal, herňa.

 

Wellness

Bez poplatku využite turecký kúpeľ, saunu, vnútorný bazén. Masáže, kozmetické procedúry a ostatné služby SPA centra sú za poplatok.

 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje,importované nápoje. Podáva sa polnočná večera, koláče, zmrzlina. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.raymarhotels.com.tr

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

RAYMAR HOTELS & RESORTS Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo