Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

REGINA RESORT AND AQUA PARK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 10 km Hurghada

Najbližšie mesto (km): 0 km Hurghada

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 350 m

 

Základné informácie

Tento 3-hviezdičkový rezort sa nachádza iba 10 minút od letiska v centre Hurghady. Ponúka rozľahlý areál s hlavnou budovou, bungalovmi, vlastným akvaparkom so šmykľavkami a bazénmi pre deti aj dospelých, záhradami a súkromnou plážou v zálive Hurghada Bay.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v centre Hurghady asi 10 km od medzinárodného letiska v Hurghade.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, vlastnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), Wifi (za poplatok), trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred hotelom vo vzdialenosti 350 m . Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii bez poplatku.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu môžete využiť aj niekoľko à la carte reštaurácii, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne. Detské stoličky v reštaurácii a detské menu.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské bazény, detské disco, detské ihrisko, k dispozícii sú aj detské animácie.

Šport a zábava

Bez poplatku využite animácie, posilňovňu, aerobik, biliard a plážový volejbal, kino, disco, živú hudbu, tenisové kurty, vodné lyže.  Za poplatok je osvetlenie tenisových kurtov a vybavenie, stolný tenis, squash, potápanie, surfovanie a ďalšie vodné športy.

 

Wellness

Sauna, jacuzzi, turecký kúpeľ, masáže a služby salónu krásy sú za poplatok.

 

Koncept

Koncept polpenzie zahŕňa raňajky a večere formou otvoreného bufetu. Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.zyahospitality.com

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

REGINA RESORT AND AQUA PARK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo