Mapa

REGNUM CARYA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): 5 km Belek

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 320 m

 

Základné informácie

Prepychový komplex je synonymom luxusu, relaxu a pohodlia. Na viac ako milióne m2 ponúka všetko, aby sa pobyt v ňom stal neopakovateľným zážitkom. Súčasťou areálu je známe a kvalitné golfové ihrisko Carya Golf Club, ako aj kongresové centrum. Na svoje si tu prídu nielen vyznávači golfovej kultúry, ale i všetci, ktorí túžia po oddychu v lone prírody. Environmentálny rozmer hrá v celom rezorte dôležitú úlohu, archikektúrou počnúc a parkovými úpravami končiac. Osobitnú pozornosť v hoteli venujú párom na svadobnej ceste.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 45 km od centra Antalye a 5 km od nákupných možností v Beleku. 

Vybavenie izieb

Komfortne zariadené izby v hlavnej budove sú vybavené balkónom, prípadne terasou, ak ide o golfové izby, ďalej SAT-TV, denne dopĺňaným minibarom, telefónom, trezorom, AC, Wi-Fi, súpravou na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s WC a fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 320 m. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava

K dispozícií je hlavná reštaurácia s jedlami domácej a medzinárodnej kuchyne, à la carte reštaurácie a niekoľko barov vrátane baru pri bazéne a na pláži.

 

Pre deti

Je možné využívať destké kluby rozdelené podľa veku detí (4-6r., 7-12r., 13 – 17r.), detský bazén (vnútorný i vonkajší), detské ihrisko, detskú diskotéku, animácie, detské menu, aqua park.

Detský kočík je k dispozícii za depozit. 

Šport a zábava

Bez poplatku môžete využívať denné a večerné animácie, vonkajšie i vnútorné bazény vrátane bazénu s umelými vlnami, vodná gymnastika, bocciu, šípky, streľba z luku, stolný tenis, lekcie brušných a latinskoamerických tancov, zumbu, pilates, basketbal, posilňovňu siete Les Mills a futbal. Futbalové ihriská vybudované podľa štandardov FIFA sú domovom unikátnej futbalovej školy klubu Chelsea. Túto službu možno využiť za poplatok. Spoplatnené sú tiež vodné športy na pláži, adventure park, biliard, bowling, herňa, kurzy potápania či použitie tenisových kurtov.

Exkluzívny Carya Golf Club podľa návrhu spoločnosti Thomson Perrett & Lobb sa pýši tým, že hostí medzinárodné golfové podujatia a ako prvý v európskom golfovom regióne a stále jediný v oblasti ponúka aj možnosť nočnej hry.

 

Wellness

Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ, parný kúpeľ, ľadovú fontánu , oddychovú zónu a saunu. Za poplatok sú masáže, procedúry v tureckých kúpeľoch, starostlivosť o pleť a telo, salón krásy.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive, Luxury All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

 

Web

 www.regnumhotels.com

 

REGNUM CARYA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo