Mapa

RIXOS DOWNTOWN ANTALYA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 18 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 1 km Antalya

Typ pláže: piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 300 m

 

Základné informácie

Rixos Downtown Antalya ponúka kombináciu rytmu mesta a pokoja prírody. Hotel leží priamo na pláži, obklopený modrým stredozemným morom, s jedinečným výhľadom na hory a mesto, ponúka nezabudnuteľný pobyt. Dobrovoľní strážca prírody Rixos Downtown Antalya získal od Ministerstva kultúry a cestovného ruchu "Osvedčenie o ekologicky šetrných ubytovacích zariadeniach" a bude pokračovať vo svojich činnostiach šetrných k životnému prostrediu.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 18 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 1 km od centra Antalye, 35 km od tématického zábavného parku The Land of Legends.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi pripojením, trezorom, kúpeľňou s vaňou a sušičom vlasov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

 

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 300 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Na pláž premáva počas dňa zadarmo shuttle bus.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne a lobby baru.

 

 

Pre deti

Deťom slúži detský rixy club, detský bazén, k dispozícii sú detské animácie, detské ihrisko. Opatrovanie detí je za poplatok. K dispozícii je vstup a preprava do zábavného parku Land of legends.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, fitness, tenis. Motorizované vodné športy na pláži sú k dispozícií za poplatok.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, parná miestnosť sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, starostlivosť a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami formou otvoreného bufetu, s polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok a večerí alebo s plnou penziou, ktorá je obohatená o obed. All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.downtownantalya-tr.rixos.com 

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

RIXOS DOWNTOWN ANTALYA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo