Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

RIXOS PREMIUM BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 5 km Belek

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Tento majestátny rezort nachádza sa v prekrásnom prostredí beleckej oblasti pozdĺž pobrežia Stredozemného mora a ponúka súkromnú piesočnatú pláž dlhú 1 km, kde je k dispozícii plážová knižnica alebo pavilóny, ktoré vám okrem pohodlia zaručia aj pocit súkromia. Hostia môžu bezplatne využiť v areáli hotela aj obľúbený akvapark v trójskom duchu. Hotel je zariadený v ultramodernom, elegantnom štýle a zaujme aj tých najnáročnejších klientov. Hostia si z izieb môžu vychutnať očarujúci výhľad na hotelovú záhradu plnú farieb, na more či na pistáciový háj. Relaxovať sa dá v tradičnom osmanskom hammame, vyhrievaných krytých bazénoch, v saune a posilňovni, ktoré sú časťou SPA centra. Počas pobytu v rezorte je možné sa zabaviť na živých vystúpeniach DJ-ov, koncertoch či večierkoch a iných podujatiach. Pre hostí, čo radi nakupujú a majú radi módu, hotel ponúka obchodné centrum, kde možno nájsť svetoznáme značky, rovnako ako aj kvalitné domáce. Na tých najmenších čaká v hoteli  klub Rixy, v ktorom sú pripravené výchovné programy, aj rôzne animácie.

 

Poloha

Od mesta Belek  je hotel vzdialený  5 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 35 km, od centra Antalye 45 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor, minibar, Wi-Fi, klimatizáciu, súpravu na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu s WC a fénom. 

 

Pláž

Hotel leží priamo na súkromnej kilometrovej piesočnatej pláži. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, pavilóny sú za poplatok.

  

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka široký výber z jedál domácej i medzinárodnej kuchyne, v ponuke je niekoľko à la carte reštaurácií a barov, vrátane plážového baru či kaviarne.

 

Pre deti

Zadarmo využite mini kluby (4-16 rokov), denné a večerné animácie, detský bazén, vnútorný detský bazén, detské ihrisko, kino, detskú diskotéku, detskú postieľku, detské stoličky a menu v reštaurácii, detskú reštauráciu, akvapark. Za poplatok je k dispozícii opatrovateľka.

  

Šport a zábava

Zdarma využite animácie, akvapark, squash, tenis, plážový volejbal, šípky, aerobik, kangoo power, pilates, vodnú gymnastiku, lezeckú stenu, lukostreľbu, bocciu, posilňovanie, jogu, hodiny tanca, trampolíny, Troy loďky. Za poplatok sú lekcie tenisu a rakety, vodné športy, kolky, biliard, herňa. Golf je možné zabezpečiť za poplatok priamo v hoteli.

 

Wellness

Bez poplatku je parný kúpeľ, sauna, turecký kúpeľ, vnútorný bazén. Za poplatok sú masáže, ošetrenie pleti, kaderníctvo, pedikúra, manikúra, centrum krásy, píling.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňaju raňajky, obedy, dené občerstvenie, večere, nealkoholické a alkoholické nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

http://premiumbelek.rixos.com/

 

 

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

RIXOS PREMIUM BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo