Mapa

ROYAL ALHAMBRA PALACE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 40 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 9 km Side

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Royal Alhambra Palace je významné a jedinečné dovolenkové stredisko s pokojnou atmosférou, nádhernými záhradami, súkromnou plážou, detskými bazénmi obklopenými stromami, vďaka ktorým hostia môžu pohodlne odpočívať ako doma. Fascinujúci architektonický dizajn, chodníky siahajúce až po pláž a bazény s nimi spojené v záhrade, ktorá je navrhnutá špeciálne na zjednotenie celého komplexu. Koncept hotela je založený na funkčnosti, pocite pohodlia a pokoja, vizuálneho a duchovného mieru.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 40 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 14 km od centra Manavgatu, 9 km od centra Side.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá a slnečníky sú bez poplatku, osušky sú za depozit, výmena za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícií je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský bazén, detský mini klub, detské animácie, detská diskotéka, akvapark, lunapark, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

 

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, ranná gymnastika, kurzy tanca, step aerobik, stolný tenis, boccia, fitnes centrum, vodné hry, šíky, vodná gymnastika, vodné pólo. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

 

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.royalalhambrapalace.com

ROYAL ALHAMBRA PALACE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo