Mapa

ROYAL ATLANTIS SPA AND RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 45 km

Najbližšie mesto (km): Side 15km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0m

 

Základné informácie

Tento príjemný rozsiahly komplex bol postavený v roku 2009. Hotelový komplex s kapacitou 288 izieb dokáže uspokojiť aj náročnejších klientov. Priestory hotela tvorí vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie, niekoľko barov, kaviareň, kino, amfiteáter, diskotéka, detské ihrisko, konferenčná miestnosť, práčovňa, spa centrum a lekárska služba. V hoteli sú hosťom k dispozícii i boutique, služby fotografa, suvenírový obchod, klenotníctvo či obchod s koženými výrobkami.

 

Poloha

Royal Atlantis Resort sa nachádza v časti letoviska Side - Gündogdu, 15 km od Manavgatu a 15 km od historického centra Side. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený cca 45 km.

 

Vybavenie izieb

Elegantne a vkusne zariadené štandardné izby s výhľadom na more alebo na krajinu sú vybavené kúpeľňou s vaňou, WC, fénom, trezorom (za poplatok), LCD TV, Wi-Fi, telefónom, minibarom (dopĺňaný denne nealko nápojmi: cola, fanta, sprite, voda), klimatizáciu, balkónom. Hotel disponuje i izbami pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom a je prístupná cez hotelovú záhradu. Slnečníky, lehátka a plážové osušky sú hosťom k dispozícií zadarmo.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne a v a la carte reštaurácii môžete ochutnať turecké a stredomorské špeciality. V a la carte reštaurácii je rezervácia vopred nutná. Hotel má 7 barov vrátane baru na pláži a disco baru.

 

Pre deti

Pre deti vo veku 4-6 a 7-12 rokov a  je pripravený pestrý zábavný program v mini a junior klube, detský bazén, detské ihrisko. Služba stráženie detí za poplatok.

 

Šport a zábava

Zdarma je možné využívať vonkaší a vnútorný bazén, stolný tenis, fitness centrum, plážový volejbal, disco, kino ako aj  živú hudbu. Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži, herňa, playstation, biliard, bowling, internetová kaviareň. Pre hostí je pripravený i zaujímavý zábavný program.

 

Wellness

Za poplatok – služby SPA centra (masáže, sauna, vírivka, parný kúpeľ, turecký hamam)

 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy formou bufetových stolov, poobedný snack, večere (výber z jedál v a la carte reštaurácii), dezerty, zmrzlinu, diétny a večerný bufet, večerná polievka, gozleme, teplé nápoje, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré importované nápoje. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.royalatlantis.com.tr

 

ROYAL ATLANTIS SPA AND RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo