Mapa

ROYAL CASTLE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Základné informácie

Vzdialenosť letiska: 45 km (Burgas)
Vzdialenosť najbližšieho mesta: 9 km (Slnečné pobrežie)
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť pláže: 350 m

Popis

Tento krásny dizajnový hotel, tzv. kráľovský hrad patrí k celkovo väčším komplexom a ponúka luxusne zariadenú vstupnú halu s recepciou, štýlovo zariadená reštaurácia a niekoľko barov je tiež jeho súčasťou. Spolu sa tu nachádza 139 izieb na 9 poschodiach. V hotelovom areáli sa nachádza aj práčovňa, obchody, zmenáreň, lekár, lekáreň, požičovňa áut, parkovisko, niekoľko konferenčných miestností s vybavením.

Poloha

Hotel sa nachádza 45km od medzinárodného letiska v Burgase, centrum Slnečného pobrežia je vzdialené približne 9km, kam chodí aj autobusová preprava

Vybavenie izieb

Hotelové izby sú vybavené klimatizáciou, balkónom, trezorom, minibarom (za poplatok), televíziou, telefónom, kúpeľnou s WC a fénom.

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 350m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a na pláži bez poplatku.

Strava

V hlavnej reštaurácii sa ponúkajú jedlá z tradičnej bulharskej a svetovej kuchyne. V hoteli sa nachádza aj niekoľko barov vrátane baru pri bazéne a na pláži.

 

Pre deti

Pre deti je pripravený bohatý animačný program, detská stolička v reštaurácií a detská postieľka na izbe. V areáli sa nachádza aj detské ihrisko.

Šport a zábava

V areáli hotela si klienti môžu spríjemniť chvíle vo vonkajšom a vnútornom bazéne, stolným tenisom, volejbalom, šípkami, bowlingom, futbalom. Na pláži sú dostupné vodné športy, v hotelovom areáli aj squash, tenis, minigolf, šach, lunapark, aquapark.

Wellness

V hoteli sa nachádza SPA centrum a za poplatok si tu hostia môžu užívať masáže, salón krásy, služby kaderníka, sauny, parnú saunu, turecký kúpeľ, solárium.

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou formou otvoreného bufetu. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcií hotela.

Web

Bližšie informácie nájdete na: www.victoriagroup.bg/royal-castle-design-spa-elenite

 

ROYAL CASTLE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo