Mapa

ROYAL PARK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 36 km

Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 9 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 10m

 

Základné informácie

Royal Park Elenite je súčasťou Royal Club Victoria Elenite - jediného bulharského rezortu, ktorý je orientovaný na juh a ponúka svojim hosťom bohaté slnečné lúče a teplo. Hotel sa nachádza na pláži a spája jedinečnú architektúru, impozantný luxus a eleganciu.

Hotel Royal Park ponúka izby zdobené v teplých tónoch a morských témach, ktoré poskytujú kombináciu domáceho prostredia, komfortu a luxusu. Hotel ponúka skvelú súkromnú pláž, vonkajší bazén, hlavnú reštauráciu s množstvom chutných jedál, lobby bar a bar pri bazéne. Hostia môžu navštíviť tri tematické reštaurácie, plážový bar, nočný klub, vodný park, SPA centrum ponúkajúce relaxačné procedúry, minigolf, tenisový kurt a mnoho ďalších služieb a miest bez opustenia komplexu.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 36 km od medzinárodného letiska v Burgase, 9km od centra Slnečného pobrežia, 15 km od Nessebaru.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, telefónom, TV, klimatizáciou, mini chladničkou. Trezor je k dispozícií za poplatok.

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž je vzdialená 10m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií zdarma.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru na pláži (za poplatok) a pri bazéne.

 

Pre deti

Detské animácie, detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka, detské stoličky v reštaurácií. Detské menu za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné aj večerné animácie,  tenisové kurty, futbal, mini golf, šach, fitnes. Za poplatok môžu hostia využiť squash, biliard, bowling, šípky, elektronické hry.

 

Wellness

SPA centrum, sauna, parné kúpele, turecké kúpele, masáže za poplatok.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje. Bar na pláži je za poplatok.  Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web

http://victoriagroup.bg/hotel-royal-park-elenite/?lang=en

ROYAL PARK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo