Vyberte krajinu :
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 48 km

Najbližšie mesto (km): Side (5 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Veľkolepá, dychvyrážajúca stavba Royal Taj Mahal leží priamo na pláži. Hotel otvorili v júni 2015. Komplex Taj Mahal je unikátné dovolenkové centrum s pokojnou atmosférou, nádhernými záhradmi a súkromnou zlatistou plážou, ktorú obmýva Stredozemné more. Koncept hotela je navrhnutý tak, aby klienti mali pocit pohodlia a pokoja. V areáli hotela sa nachádzajú ďatlové stromy, dodávajúce hosťom pocit netradičnej dovolenky aj vďaka fascinujúcemu architektonickému dizajnu.

 

Poloha

Hotel leží 48 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 10 km od mesta Manavgat a 5 km od centra Side.

 

Vybavenie izieb

Izba o rozlohe 52 m2 má balkón, koberec, gauč a kreslo, klimatizáciu, telefón, mini bar (denne doplnený), súpravu na prípravu teplých nápojov, trezor, SAT-TV, kúpeľňu s WC a fénom. Hotel má k dispozícii 5 izieb pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž je dlhá 300 m a nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a uteráky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia Taj Mahal, 3 à la carte reštaurácie (mexicko-indická, talianska a rybacia), bufet a snack bary pri bazéne, 7 barov vrátane baru na pláži a diskotéky.

 

Pre deti

Hotel ponúka mini klub pre deti od 4 do 12 rokov, detský bazén s tobogánmi, akvapark, mini diskotéku, lunapark, detské menu, detské postieľky (na vyžiadanie) a detské stoličky v reštaurácii. Stráženie detí spoplatnené.

 

Šport a zábava

Tanečné kurzy, aerobik, strečing, stolný tenis, boccia, plážový volejbal, cvičenie v bazéne, vodné pólo, šípky, airsoft, večerné hudobné a tanečné šou, turecký večer, interaktívne hry, diskotéka (biela párty, pirátska párty, hitparáda atď.)Súčasťou areálu je športový komplex, ktorý disponuje 5 tenisovými kurtami, basketbalovým, volejbalovým, futbalovým, šachovým a bedmintonovým ihriskom (na všetky ihriská je nutná rezervácia vopred). Vodné športy na pláži, kolky, biliard a nočné osvetlenie tenisových kurtov sú za poplatok.

 

Wellness

K dispozícii turecké kúpele, sauna, a vírivka. Masáže, píling, kaderníctvo, služby lekára, čistiareň za poplatok.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, občerstvenie v priebehu dňa, turecké placky, zmrzlinu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, niektoré dovážané alkoholické nápoje a teplé nápoje. Mini bar dopĺňaný na denne nealko nápojmi a pivom. Za poplatok čerstvé ovocné šťavy, dovážané šampanské, alkoholické nápoje luxusnenj povahy a všetky nápoje vo fľašiach. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.  

Web

Bližšie informácie na: www.stonegrouphotel.com

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo