Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

RUBI HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 95 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 500 m Avsallar

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Starší hotelový komplex je obľúbený vďaka svojej krásnej piesočnatej pláži, ocenenej modrou vlajkou, ktorá je ako stvorená pre romantické prechádzky spojené so sledovaním čarovného západu slnka.  Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Skladá sa z dvoch budov a spolu má 225 izieb. V hoteli sa nachádzajú vonkajšie bazény a vnútorný bazén pre dospelých aj deti. K dispozícii sú mini market, klenotníctvo, galantéria, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, služby lekára, fotografa, čistiareň, požičovňa motorových vozidiel, internetová kaviareň (za poplatok), WiFi.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 95 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 22 km od mesta Alanya.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má SAT-TV, centrálne ovládanú klimatizáciu, telefón, trezor (za poplatok), minibar, kúpeľňu s WC a fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Pekná piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou leží priamo pred hotelom, blok B je oddelený miestnou komunikáciou. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, k dispozícií sú a´la carte rešteurácie a bary. 

Pre deti

Pre deti je k dispozícií detský klub (4-12 rokov), detské bazény, detské animácie, ihrisko, detskú postieľku, detské stoličky v reštaurácii.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite hotelové denné a večerné animácie a rôzne hry. K dispozícii je tenisový kurt, tenisové príslušenstvo, šípky, boccia, stolný tenis, kolky, aerobik, posilňovňu, kanoe, vodný bicykel. Za poplatok je osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži, škola potápania.

 

Wellness

SPA centrum poskytuje spoplatnené masáže, saunu, hammam, perličkový kúpeľ a služby salóna krásy.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, gözleme, občerstvenie počas dňa, nočné bufetové stoly, nealkoholické nápoje, teplé nápoje a miestne alkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy a dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.rubihotel.com

 

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

RUBI HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo