Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SAINT GEORGE POMORIE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Burgas 20 km

Najbližšie mesto (km): Pomorie 0 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 500 m

 

Základné informácie

Tento štvorhviezdičkový wellness hotel bol založený v roku 2000 a svojou polohou na polostrove Pomorie a čiernomorskom pobreží je výborným miestom na oddych. Hotel má spolu 6 poschodí spolu s 97 izbami. Hotel odporúčame skôr menej náročnej klientele, ktorá vyhľadáva hlavne pokoj a oddych v príjemnom prostredí. Milovníci pamiatok si prídu tiež na svoje keďže v jeho okolí sa nachádza množstvo prírodných aj kultúrnych zaujímavostí a pamiatok.

Poloha

Hotel sa nachádza na polostrove Pomorie pri Burgaskom zálive. Rezort je vzdialený 20 km od medzinárodného letiska v Burgase, približne 0 km od centra Pomoria a 19 km od letoviska Sunny Beach.

 

Vybavenie izieb

Hotel má k dispozícii 97 izieb izby majú balkón s výhľadom, klimatizáciu, TV, kúpelňu s vaňou a sprchou, sušičom, osuškami, možnosť prístelky, minibar, župan a wifi internetové pripojenie. Za poplatok môžu hostia využiť trezor na recepcii.

 

Pláž

Verejná pláž sa nachádza 500 m od  hotela. Lehátka, slnečníky a osušky sú na pláži za poplatok.

 

Strava

Možnosť stravovania v hoteli je formou raňajok, polpenzie (raňajky-večera) a plnej penzie - raňajok, obedov a večere. K dispozícii je pre hostí hlavná reštaurácia, a la cart reštaurácia, denný bar a lobby bar. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Pre deti

Pre deti je k dispozícii detská postieľka, detská stolička v reštaurácii.

Šport a zábava

Pre hostí je k dispozícii vnútorný bazén a fitness centrum. Hotel disponuje aj záhradou a terasou na streche. V hoteli máte možnosť požičania áut a v hoteli sa nachádza aj jedna konferenčná sála s kapacitou 40 ľudí.

 

Wellness

V SPA centre sú parný kúpeľ, sauny a soľná jaskyňa bez poplatku. Hostia môžu bez poplatku využívať aj fitnes centrum a vnútorný plavecký bazén. Za poplatok sú služby salónu krásy, kaderníctva a masáže.

 

Web

www.st-george-bg.info/en/

SAINT GEORGE POMORIE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo