Mapa

SEHER RESORT AND SPA HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 55 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 6 km Side

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Tento príjemný hotelový komplex sa nachádza pri krásnej piesočnatej pláži v blízkosti mesta Evrenseki. V dostupnej vzdialenosti sú obchodíky, reštaurácie a bary, kde si môžete príjemne posedieť. Hotelový areál sa skladá z 5 budov so 270 izbami, vonkajšieho bazéna, detského bazéna, tobogánov, relaxačného bazéna, má SPA centrum, kaderníctvo, saunu, parný kúpeľ, hammam či posilňovňu. K dispozícii sú služby lekára, čistiareň, zmenáreň, diskotéka, TV miestnosť, obchod so suvenírmi, WiFi vo vstupnej hale a konferenčná miestnosť.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v blízkosti mesta Evrenseki, 300m od nákupných možností,  6 km od centra Side a 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

Vybavenie izieb

Každá izba má balkón alebo terasu, individuálne ovládanú klimatizáciu, LDC/SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), minibar (voda zdarma), kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Pekná a široká piesočnatá pláž leží pred hotelom, cez promenádu. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú bez poplatku. Výmena osušiek je za poplatok.

 

Strava

Na stravovanie slúžia hlavná reštaurácia a snack bar, sú tu bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke a à la carte reštaurácie.

 

Pre deti

Bez poplatku využívajú detský klub, bazén so šmykľavkami, animácie, ihrisko, detskú postieľku či stoličky v reštaurácii.

         

Šport a zábava

Zdarma môžete využiť hotelové denné a večerné animácie, nočné zábavy, rôzne hry. K dispozícii je tenisový kurt, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa, aerobik, kolky, šípky alebo TV miestnosť. Za poplatok sú motorové vodné športy na pláži, osvetlenie tenisových kurtov a tenisová výbava, herňa, stolný futbal, basketbal alebo air hokej.

 

Wellness

SPA centrum poskytuje zdarma saunu, parný kúpeľ a hammam. Za poplatok sú rôzne masáže a starostlivosť o telo a pleť.

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere, občerstvenie počas dňa, vybrané  nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis  služieb dostanú  hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.seherhotels.com   

SEHER RESORT AND SPA HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo