Mapa

SELECTUM FAMILY RESORT BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 35 km

Najbližšie mesto (km): Belek 3 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Veľmi príjemný 5* hotel je vsadený uprostred subtropickej záhrady plnej farebných kvetov a zelených pínií, v bezprostrednej blízkosti profesionálneho golfového ihriska, čo ocenia nie len nadšenci tohto športu, ale aj rodiny s deťmi, pre ktoré bude táto oáza pokoja ideálnym miestom na dovolenku. Hotel sa skladá z hlavnej budovy a bungalov a disponuje celkovo 455 izbami. Zaujímavosťou tohto rezortu je i prechod k pláži, kam sa dostanete mostom nad riekou. Hotel svojim klientom ponúka vrátane skvelých služieb, pokoja a vytúženého oddychu i množstvo športových aktivít pre deti i dospelých.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 3 km od centra Beleku, a cca 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

Vybavenie izieb

Príjemne zariadené štandardné izby sú vybavené balkónom, LCD TV, telefónom, trezorom, minibarom, klimatizáciou, kúpeľňou/WC, fénom.

Eco a Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Hotel sa rozkladá pri dlhej piesočnato-kamienkovej pláži, na ktorú sa dostanete mostom cez rieku. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú pri bazéne a na pláži k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii sa podávajú stravy domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú aj a la carte reštaurácie, niekoľko barov vrátane baru pri bazéne a na pláži.

 

Pre deti

Pre deti je mini klub, teenage klub, detské ihrisko, mini disko, detský bazén, šmykľavky. Stráženie deti je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denne a večerne animácie, bazény, fitness centrum, stolný tenis, tenisové kurty, biliard, minigolf. Za poplatok je osvetlenie tenisových kurtov a tenisová výbava, lekcie tenisu a vodné športy na pláži.

 

Wellness

Bez poplatku je možné využívať saunu, turecký kúpeľ, parnú miestnosť, vírivku. Služby ako masáže, kaderníctvo, peeling a starostlivosť o telo a pleť sú spoplatnené.

 

Koncept

Hotel ponúka koncept Ultra All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.selectumhotels.com

 

 

SELECTUM FAMILY RESORT BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo