Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SELECTUM FAMILY RESORT (EX. LETOONIA GOLF RESORT) Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 35 km

Najbližšie mesto (km): Belek 3 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Veľmi príjemný 5* hotel je vsadený uprostred subtropickej záhrady plnej farebných kvetov a zelených pínií, v bezprostrednej blízkosti profesionálneho golfového ihriska, čo ocenia nie len nadšenci tohto športu, ale aj rodiny s deťmi, pre ktoré bude táto oáza pokoja ideálnym miestom na dovolenku. Hotel sa skladá z hlavnej budovy a bungalov a disponuje celkovo 455 izbami. Zaujímavosťou tohto rezortu je i prechod k pláži, kam sa dostanete mostom nad riekou. Hotel svojim klientom ponúka vrátane skvelých služieb, pokoja a vytúženého oddychu i množstvo športových aktivít pre deti i dospelých.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 3 km od centra Beleku, a cca 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

Vybavenie izieb

Príjemne zariadené štandardné izby sú vybavené balkónom, LCD TV, telefónom, trezorom, minibarom, klimatizáciou, kúpeľňou/WC, fénom.

Eco a Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Hotel sa rozkladá pri dlhej piesočnato-kamienkovej pláži, na ktorú sa dostanete mostom cez rieku. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú pri bazéne a na pláži k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii sa podávajú stravy domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú aj a la carte reštaurácie, niekoľko barov vrátane baru pri bazéne a na pláži.

 

Pre deti

Pre deti je mini klub, teenage klub, detské ihrisko, mini disko, detský bazén, šmykľavky. Stráženie deti je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú denne a večerne animácie, bazény, fitness centrum, stolný tenis, tenisové kurty, biliard, minigolf. Za poplatok je osvetlenie tenisových kurtov a tenisová výbava, lekcie tenisu a vodné športy na pláži.

 

Wellness

Bez poplatku je možné využívať saunu, turecký kúpeľ, parnú miestnosť, vírivku. Služby ako masáže, kaderníctvo, peeling a starostlivosť o telo a pleť sú spoplatnené.

 

Koncept

Hotel ponúka koncept Ultra All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.selectumhotels.com

 

 

SELECTUM FAMILY RESORT (EX. LETOONIA GOLF RESORT) Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo