Mapa

SELECTUM LUXURY RESORT BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 27 km

Najbližšie mesto (km): Belek (4 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Nádherný luxusný dovolenkový komplex spája v sebe vybranú eleganciu, inšpirovanú krásami staroveku s tradičnou tureckou pohostinnosťou.  Hotel bol otvorený v roku 2017 a konkuruje tým najlepším a najluxusnejším hotelom na Tureckej riviére. Už na prvý pohľad ohromí svojou architektúrou, nádhernými zelenými záhradami, krásnou plážou, dominantným bazénom. Čaká na vás moderne zariadené ubytovanie, chutná strava a nápoje, široká paleta športového vyžitia, zábava vo forme animačných programov počas dňa i večer. Hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriám.

 

Poloha

Hotel leží 4 km od mesta Belek, 27 km od medzinárodného letiska Antalya a 35 km od centra Antalye.

 

Vybavenie izieb

 Luxusné izby sú moderne vybavené a majú balkón alebo terasu, centrálne ovládanú klimatizáciu, telefón, denne zásobovaný minibar, súpravu na prípravu teplých nápojov, trezor, LCD-TV, kúpelňu so sprchou, fén.

Eco, Promo a Club  izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Hotel je priamo na súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom. Pri vstupe do mora sú drobné kamienky. Ležadlá, matrace, slnečníky a uteráky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej aj domácej kuchyne, k dispozícií sú a lá carte reštaurácie, kaviareň, vináreň, niekoľko barov vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Hotel ponúka mini klub, detský bazén, detské postieľky a detské stoličky v reštaurácii, detské ležadlá na pláži, akvapark pre deti so šmykľavkami. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, večerné show, fitness centrum, tenisové kurty, volejbalové/basketbalové multifunkčné ihrisko, plážový volejbal, step aerobik, stolný tenis a šípky. Za poplatok sú vodné športy, herňa, osvetlenie tenisových kurtov, biliard, bowling. K dispozícii je tiež hotelové kino.

 

Wellness

Bez poplatku hotel ponúka hammam, saunu a parný kúpeľ. Za poplatok sú k dispozícii masáže, kaderníctvo a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje. Importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.selectumhotels.com

       

SELECTUM LUXURY RESORT BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo