Mapa

SENSITIVE PREMIUM RESORT AND SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 30 km

Najbližšie mesto (km): Belek 5 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 400 m

 

Poloha

Od letiska je hotel vzdialený 30 km, mesto Belek je od hotela vzdialené 5 km.

    

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, setom na prípravu kávy/čaju, SAT/TV, telefón, trezor a minibar, Wi-Fi. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 400m od hotela, cez miestnu komunikáciu. Slnečníky a lehátka sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, hotel disponuje a´la carte reštauráciam, cukrárňou, a niekoľkými barmi (vrátane plážového baru a baru pri bazéne).

 

Pre deti

Bez poplatku deti využívajú mini klub, detský bazén, bazén so šmykľavkami, detské ihrisko, detské menu v reštaurácií, detské stoličky, postieľku. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

 Pre hostí sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum, stolný tenis, plážový volejbal, šípky. Za poplatok je možné využiť herňu,  vodné športy na pláži a internetovú kaviareň.

 

Wellness

 Bez poplatku je možné využiť saunu, turecký kúpeľ a hamam, relaxačnú miestnosť, parnú miestnosť a vnútorné bazény. Za poplatok je možné využiť masáže, salón krásy a ďalšie služby SPA centra.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

SENSITIVE PREMIUM RESORT AND SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo