Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SHERATON SOMA BAY Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 55 km

Najbližšie mesto (km): Safaga 30 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m

 

Základné informácie

Sheraton Soma Bay Resort je úžasný hotel pri pláži inšpirovaný chrámovým komplexom Luxor v Karnaku, ktorý je ideálnym miestom pre stretnutia priateľov a rodiny. Hotel zaujme svojim štýlom, romantickou zátokou, službami či širokou ponukou voľnočasových aktivít.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 55 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 30 km od centra mesta Safaga.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský bazén, detský mini klub, detské ihrisko, animácie, detské stoličky v reštaurácii, detská postieľka.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, posilňovňu, aerobik, stolný tenis, futbal, plážový volejbal, šípky, Wifi a biliard. Tenisové kurty s vybavením, squash, vodné športy sú k dispozícii za poplatok.

 

Wellness

 Sauna je bez poplatku. Masáže a salón krásy sú za poplatok.

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok formou otvoreného bufetu a večerí alebo s konceptom all inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.marriott.com

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

SHERATON SOMA BAY Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo