Mapa

SHERWOOD EXCLUSIVE LARA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 10 km medzinárodné letisko Antalya

Najbližšie mesto (km): 12 km Antalya

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

   

Základné informácie

Obľúbený, elegantný a dobre vybavený rezort na pobreží Antalyjského zálivu a časti Lara otvorili v roku 2005. V roku 2014 prešiel rekonštrukciou. Vďaka svojim službám je vhodný aj pre náročnejšiu klientelu, ako aj pre rodiny s deťmi. Hotel sa skladá s dvoch budov a ma k dispozícii vstupnu halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, bary, bazény, aquapark, služby fotografa, kaderníctvo, nákupná ulička s obchodíkmi.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 12 km od centra Antalye a 10 km od jej letiska. Nabližšia autobusová zastávka sa nachádza približne 100 m od hotela.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené SAT/LCD TV, trezorom, minibarom, centrálnou klimatizáciou, telefónom, Wi-Fi, kúpeľňou/WC a sušičom na vlasy.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite aj à la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Pre deti je mini klub (4 - 12 rokov), teenage klub (13 - 17 rokov), detské ihrisko v záhrade, detská diskotéka, detské bufetové stoly v reštaurácii, detský bazén a tobogany, detská stolička v reštaurácii. Detská postieľka na vyžiadanie. Stráženie deti na vyžiadanie za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, šípky, basketbal, minifutbal, minigolf, tenisové kurty a vybavenie, stolný tenis a posilňovňu. Biliard, bowling, osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži a počítačové hry sú k dispozícii za poplatok.

 

Wellness

Bez poplatku sú k dispozícii turecký kúpeľ a sauna. Masáže, píling a ostatné služby SPA centru sú za poplatok.

 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obed, občerstvenie počas dňa, večeru, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Importovane nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis Ultra All Inclusive služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

     

Web

www.sherwoodhotels.com.tr

    

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

SHERWOOD EXCLUSIVE LARA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo