Vyberte krajinu :
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 40 km

Najbližšie mesto (km): Belek 5 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: priamo na pláži    

   

Základné informácie

Pekný, moderný komplex, patriaci do siete Sherwood, otvorili v roku 2011. Rezort s aquaparkom a lunaparkom je vhodným miestom na rodinnú dovolenku, ale vhodný je tiež pre ostatné skupiny hostí. Spokojní budú aj náročnejší klienti. Areálu s 23 000 m2 dominuje rozložitá švorkrídlová hlavná budova. K dispozícii sú 4 vonkajšie bazény, z ktorých najväčší sa rozkladá na ploche 1600 m2 a jeden vnútorný bazén s časťou s vírivkami a s vyhradenou časťou pre deti. V aquaparku je 5 tobogánov pre dospelých a 3 pre deti. Pre väčšie pohodlie tu možno nájsť nákupnú uličku s obchodíkmi so striebrom, šperkami, výrobkami z kože, butikom či darčekovým obchodom, svoje služby ponúka fotograf či kaderníctvo.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 1 km od Boğazkentu, 5 km od Beleku a 40 km od letiska v Antalyi. Nabližšia autobusová zastávka sa nachádza približne 100 m od hotela. 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a fénom, SAT/ LCD TV, trezorom (za poplatok), súpravou na prípavu teplých nápojov, denne dopĺňaným minibarom, ústrednou klimatizáciou, telefónom, WiFi a balkónom. IK dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí.

      

Pláž

V rámci hotelového areálu sa  tu nachádza  krásna 200m dlhá piesočnatá pláž. K dispozícii sú plážové toalety a sprchy. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

     

Strava

V hlavnej reštaurácii servírujú jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Okrem toho sú k dispozícii 2 à la carte reštaurácie (medzinárodná, talianska ), 2 snack reštaurácie, ako aj cukráreň. K dispozícii je aj 6 barov, vrátane dvoch barov pri bazéne.

      

Pre deti

K dispozícii je miniklub (5 - 12 rokov), teenager klub (13 - 17 rokov), detské ihrisko, detský bazén, detská diskotéka, detské bufetové stoly.  Hotel tiež ponúka  k dispozícii detskú postieľku, aquapark, lunapark a detské bazény. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Hostia majú možnosť si spríjemniť pobyt dennými a nočnými animáciami, živou hudbou, gymnastikou, aerobikom, step aerobikom, vodnou gymnatistikou, vodnými hrami, plážovým volejbalom, bocciou, lukostreľbou, šípkami, basketbalom, futbalom, minigolfom, využitím posilňovne, tenisových kurtov a vybavenia, stolným tenisom či kinom. Za poplatok je možné využiť  biliard, bowling, osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži a počítačové hry.

 

Wellness

Bezplatne sú k dispozícii turecký kúpeľ a sauna. Masaáže, píling a ostatné služby SPA centra  sú za poplatok.

 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere, ľahké občerstvenie počas dňa, kávu, čaj, koláčiky a zmrzlinu, nočné občerstvenie vo forme bufetových stolov. Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje ako aj čaj a káva sú bez poplatku, čerstvé ovocné šťavy, energetické nápoje a ostatné dovážané nápoje sú za poplatok. Minibar denne zásobujú nealkoholickými nápojmi a pivom. Podrobný rozpis Ultra All Inclusive systému dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

     

Web

www.sherwooddreamsresort.com

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo