Mapa

SHERWOOD DREAMS RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 40km Antalya

Najbližšie mesto (km): 5km Belek

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 200 m

 

   

Základné informácie

Pekný, moderný komplex, patriaci do siete Sherwood, otvorili v roku 2011. Rezort s aquaparkom a lunaparkom je vhodným miestom na rodinnú dovolenku, ako aj pre ostatné skupiny hostí. Spokojní budú aj náročnejší klienti. Areálu s 23 000 m2 dominuje rozložitá švorkrídlová hlavná budova. K dispozícii sú vonkajšie bazény, z ktorých najväčší sa rozkladá na ploche 1600 m2 a jeden vnútorný bazén s časťou s vírivkami a s vyhradenou časťou pre deti. V aquaparku sú k dispozícií tobogány pre dospelých a deti. Pre väčšie pohodlie tu možno nájsť nákupnú uličku s obchodíkmi so striebrom, šperkami, výrobkami z kože, butikom či darčekovým obchodom, svoje služby ponúka fotograf či kaderníctvo.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 1 km od Boğazkentu, 5 km od Beleku a 40 km od letiska v Antalyi. Najbližšia autobusová zastávka sa nachádza približne 100 m od hotela.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a fénom, SAT/ LCD TV, trezorom (za poplatok), súpravou na prípavu teplých nápojov, minibarom, ústrednou klimatizáciou, telefónom, WiFi a balkónom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí.

 

Pláž

V rámci hotelového areálu sa  tu nachádza  krásna 200 m dlhá piesočnatá pláž. K dispozícii sú plážové toalety a sprchy. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii servírujú jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Klienti vedia využiť ponuku à la carte reštaurácie, snack reštaurácie, ako aj cukrárne. K dispozícii sú bary, vrátane barov pri bazéne.

 

Pre deti

K dispozícii je mini klub (5 - 12 rokov), teenager klub (13 - 17 rokov), detské ihrisko, detský bazén, detská diskotéka, detské bufetové stoly.  Hotel tiež ponúka k dispozícii detskú postieľku, aquapark, lunapark a detské bazény. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Hostia majú možnosť si spríjemniť pobyt dennými a nočnými animáciami, živou hudbou, gymnastikou, aerobikom, step aerobikom, vodnou gymnatistikou, vodnými hrami, plážovým volejbalom, bocciou, lukostreľbou, šípkami, basketbalom, futbalom, minigolfom, využitím posilňovne, tenisových kurtov a vybavenia, stolným tenisom či kinom. Za poplatok je možné využiť  biliard, bowling, osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži a počítačové hry.

 

Wellness

Bezplatne sú k dispozícii turecký kúpeľ a sauna. Masaáže, píling a ostatné služby SPA centra  sú za poplatok.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.sherwooddreamsresort.com

 

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

SHERWOOD DREAMS RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo