Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SHERWOOD GREENWOOD RESORT HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 55 km

Najbližšie mesto (km): Kemer 9 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 180 m  

 

Základné informácie

Hotelový komplex s krásnou záhradou sa skladá z hlavnej, vedľajšej budovy a niekoľkých bungalovov. K dispozícii je recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, bary, snack reštaurácia na pláži, vonkajší bazén, krytý bazén, detský bazén, obchodná pasáž, centrum krásy, tenisový kurt, konferenčná miestnosť.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 45 km od centra Antalye. Kemer je od hotela vzdialený 9 km. Blízko hotela sa nachádza autobusová zastávka.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Hotel má k dispozícií špeciálne upravené izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž je dlhá 75 m a nachádza sa cca 180 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, výmena osušiek je za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, klienti môžu ďalej využiť snack bary, à la carte reštauráciu a bary vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské disco, detské ihrisko, detský bazén, detské animácie. V hlavnej reštaurácií je k dispozícii detská stolička. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, hry v bazéne, stolný tenis, basketbal, šípky, mini futbal, bocciu, posilňovňu, tenis, šmýkačky pre deti aj dospelých, vonkajší a vnútorný bazén. Za poplatok sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu.

 

Wellness

Sauna a turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

http://www.sherwoodhotels.com.tr/ 

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

SHERWOOD GREENWOOD RESORT HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo