Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SIDE BREEZE HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 55km

Najbližšie mesto (km): Side 8Km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 260m

 

Základné informácie

Vynikajúci hotel, ktorý je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj mladých ľudí hľadajúcich zábavu sa nachádza v krásnej záhrade neďaleko od peknej piesočnatej pláže, jednej z najkrajších v Side. Hotel má k dispozícií vstupnú halu a 263 izieb, 2 vonkajšie bazény, vnútorný bazén, detský bazén s toboganom, lekára, SPA centrum. K dispozícii je čistiareň, fitnes centrum, obchod so suvenírmi, zlatníctvo, fotograf, kaderník, salón krásy, Wi-Fi, internetová kaviareň, herňa, požičovňa motorových vozidiel, konferenčná miestnosť.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 55 km od medzinárodného letiska Antalya, 8 km od Side a 10 km od Manavgatu a iba 500 m od centra mestečka Colakli.

 

Vybavenie izieb

Každá izba má balkón, individuálnu klímu, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar, kúpeľňa s WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Hotel sa nachádza 260m od krásnej 50m širokej piesočnatej pláže ocenenej modrou vlajkou s pozvoľným vstupom do mora.

 

Strava

Hlavná reštaurácia, reštaurácia na pláži, 5 barov (lobby  bar, bar pri bazéne, disco bar, snack bar, kaviareň) a 2 a la carte reštaurácie: talianska a rybia

 

Pre deti

Bez poplatku deti vo veku od 4–12 rokov využívajú detský klub, animácie, detský bazén, detské ihrisko, mini disco, detský bufet.

 

Šport a zábava

Bez poplatku môžete využívať animácie, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, step aerobik, fitnes centrum, vodná gymnastika, čitáreň. Spoplatnené sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisových kurtov a tenisová výbava, herňa, internetová kaviareň a biliard.

 

Wellness

SPA centrum disponuje saunami a tureckým kúpeľom bez poplatku. Za poplatok sú masáže, peeling a vírivka.  

 

Web

www.sidebreezehotel.com

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, nealkoholické nápoje, lokálne a vybrané importované alkoholické nápoje, teplé nápoje. Reštaurácia na pláži je otvorená v čase obeda. Popoludní sa servíruje snack, čaj, káva, zákusky. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

SIDE BREEZE HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo