Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SIDE CROWN SERENITY Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (12 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 500 m

 

Základné informácie

Atraktívny 5* hotelový rezort s dobrými službami je vhodný pre všetky vekové kategórie; hotel má spolu 236 izieb. Hosťom slúžia 3 bazény, z toho 1 vnútorný a 1 detský, tiež 4 tobogany. Hotel sa nachádza v blízkosti peknej piesočnatej pláži na ktorú sa pohodlne dostanete hotelovým autobusom. V hotely sa nachádza Spa centrum, kaderník, mini market, klenotníctvo, amfiteáter, posilňovňa.

 

Poloha

Hotel sa nachádza iba 12 km od Side a 15 km od mestečka Manavgat. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 60 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izba má balkón alebo terasu, AC, telefón, SAT-TV, minibar, trezor, kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú 3 izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 500 m, na pláž premáva hotelový autobus; ležadlá, slnečníky a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hotel má 1 hlavnú reštauráciu, ktorá podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, 4 à la carte reštaurácií (tureckú, mexickú, taliansku, rybiu). Hosťom je k dispozícii 7 barov, vrátane baru na pláži, a na diskotéke (nápoje za poplatok).

 

Pre deti

Bez poplatku deti využívajú animácie, detský bazén, akvapark, mini club a ihrisko. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Zdarma môžete využiť denné a večerné animácie, šípky, gymnastiku, boccia, plážový volejbal, fitness. Spoplatnené sú motorové vodné športy na pláži, herňa.

 

Wellness

Bez poplatku môžete využiť saunu, parnú saunu, turecký kúpeľ. SPA a wellness centrum poskytuje za poplatok masáže, starostlivosť o telo a pleť, pílingy, turecký kúpeľ.

 

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické a teplé nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, nápoje vo fľaši a dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis konceptu dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

Bližšie informácie na: http://www.sidecrownhotels.com/Crown-Serenity/en

 

SIDE CROWN SERENITY Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo