Mapa

SIDE ROYAL PARADISE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 65 km

Najbližšie mesto (km): Side 4 km

Typ pláže: piesková

Vzdialenosť od pláže: 350 m

 

Základné informácie

Side Royal Paradise pozostáva z dvoch päťposchodových budov a celkovo má 335 izieb. Hotel je vybavený lobby, konferenčnou miestnosťou, TV miestnosťou, reštauráciou s terasou, a'la carte reštauráciami, barmi, bazénmi so šmýkačkami, vnútornym bazénom.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi.  Side je od hotela vzdialené 4 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou  a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa od hotela nachádza len 350 metrov a od hotela je oddelená cestou. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Za poplatok sú uteráky.

 

Strava

K dispozícií je hosťom hlavná reštaurácia s terasou, podáva jedlá národnej a  medzinárodnej kuchyne.  V hoteli sa nachádzajú a´la carte reštaurácie a niekoľko barov.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské animácie, detský bazén,  detské ihrisko, na vyžiadanie detská postielka, v rešťaurácií detská stolička.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, večerné vystúpenia, stolný tenis. Za poplatok je stolný tenis, biliard a vodné športy na pláži.

 

Wellness

Za poplatok je sauna, hammam a masáže.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, nealkoholické  a alkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.sideroyalparadise.com

 

SIDE ROYAL PARADISE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo