Mapa

SIDE STAR BEACH Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 65 km

Najbližšie mesto (km): Side 1 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Hotel sa nachádza priamo pri súkromnej piesočnatej pláži, ocenenej modrou vlajkou a len 10 minút chôdze od starobylého mesta Side. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú štýlové prostredie a odpočinok s priateľskou atmosférou.  

Poloha

Hotel sa nachádza 65 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 75 km od centra Antalye, 1 km od nákupných možností v stredisku Side.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž  sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, výmena osušiek je za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícií je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské ihrisko, mini disko, detský bazén, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobic, step gymnastika, fitness centrum, šípky, stolný tenis. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

 

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.sidestarhotels.com

   

SIDE STAR BEACH Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo