Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SIDE SUNGATE HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 55 km

Najbližšie mesto (km): Side 8 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m

   

Základné informácie

Príjemný 5* hotel bol otvorený v r. 2015 a nachádza sa v obľúbenom rekreačnom stredisku Side Evrenseki. Medzi vybavenie rezortu patrí vstupná hala s recepciou, posedením a lobby barom, hlavná reštaurácia a 2 à la carte reštaurácie s ázijskou  a talianskou kuchyňou, cukráreň, fotograf, kadernícky salón, optika, konferenčná miestnosť, obchody, klenotníctvo, SPA centrum a krytý bazén. WiFi pripojenie je v celom areáli hotela. V hoteli je možnosť zabezpečiť si i prenájom auta. Čistiareň a služby lekára sú za poplatok.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v obľúbenom letovisku Side približne 8 km od jeho centra, kde sa nachádza množstvo historických pamiatok, reštaurácii, barov a obchodov. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 55 km.

 

Vybavenie izieb

Príjemné štandardné izby s balkónom sú vybavené, klimatizáciou, fénom, Sat TV, telefónom, trezorom mini barom (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi), setom na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou so sprchou a WC. Hotel disponuje 3 izbami pre hendikepovaných klientov (bez balkónu).

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 150m pred hotelom. Ležadlá, slnečníky sú k dispozícii zadarmo.  Osušky na pláži sú k dispozícii zdarma.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii s vonkajšou terasou a v 2 a la carte reštauráciách (talianska, ázijská) sa podávajú špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne, novinkou je cukráreň. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené celkovo v 5 baroch vrátane baru na pláži a baru pri bazéne.

 

Pre deti

Pre deti od 4 – 12 rokov je pripravený hravý program v miniklube, detské animácie a ihrisko, minidisco, detský bazén, detská postieľka a detská stolička v reštaurácii. Baby sitting je je za poplatok.

 

Šport a zábava

Zdarma sú k dispozícii 2 vonkajšie bazény, bazén so šmýkačkami, vnútorný bazén pre deti a pre dospelých, denné a večerné animácie, tematické večery, stolný tenis, boccia, šípky, aerobic, plážový volejbal, vodné polo, fitness centrum. Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži.

 

Wellness

Zdarma hotel poskytuje turecký kúpeľ (hamam), relaxačnú miestnosť, parnú miestnosť a saunu. Za poplatok je možné využiť masáže, peeling, salón krásy a skužby kaderníctva.

 

Koncept

All inclusive koncept formou otvoreného bufetu ponúka raňajky, neskoré raňajky, obedy, poobedné občerstvenie, večere, polnočné občerstvenie, dezerty, zmrzlinu, kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy a nápoje vo fľašiach sú spoplatnené. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.sidesungate.com

     

SIDE SUNGATE HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo