Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SINDBAD CLUB Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 5 km

Najbližšie mesto (km): Hurgada 2 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 350 m

     

Základné informácie

Hotel Sinbad Aqua Hotel & Spa patri do siete hotelov Sinbad Club, nachádza sa v peknom prostredí neďaleko centra Hurghady. Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia s vonkajšou terasou, a la carte reštaurácie, bary, SPA center, WiFi v lobby zadarmo, trezor na recepcii, obchody. Vo vonkajšom areáli sú bazény so šmykľavkami.   

 

Poloha

Hotel sa nachádza 5 km od medzinárodného letiska v Hurgade a 2 km od centra Hurghady.     

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini barom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.     

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

 

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 350 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

      

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, rezervácia vopred je nutná; k dispozícii sú viaceré bary, vrátane baru na pláži.   

    

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské disko, detský bazén, detské animácie a ihrisko. K dispozícii je detsky bufet a detská stolička v reštaurácii.     

    

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, stolný tenis, tenisové vybavenie, tenisový kurt, mini futbal, plážový volejbal, futbal a biliard. Za poplatok sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu.   

      

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, masáže a ostatné služby SPA centra sú za poplatok.   

    

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

        

Web

Bližšie informácie na: http://www.sindbadclub.com/

      

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

 

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

 

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

 

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

 

SINDBAD CLUB Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo