Mapa

MERIDIAN Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: medzinárodné letisko Burgas, 25 km
Najbližšie mesto (km):
Slnečné pobrežie  (1km)
Typ pláže:
piesočnatá
Vzdialenosť od pláže:
200 m

Základné informácie

Jeden z väčších hotelových komplexov patriaci do siete hotelov Meridian pozostáva z 268 vkusne zariadených izieb (11 podlaží), k dispozícii je bazén, detský bazén, strážené parkovisko, obchod, zmenáreň, trezor, práčovňa, požičovňa motorových vozidiel, salón krásy, kaderníctvo a SPA centrum, konferenčnú miestnosť. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 25 km od letiska, centrum je vzdialené približne 300 m a mesto Nesebar je vzdialené asi 3,8 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, minibarom a wifi (za poplatok). K dispozícii je kúpeľňa s vaňou, fénom, uterákmi a WC. Izby sú upratované denne. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 200m od hotela. Hotel neposkytuje plážové osušky. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne pre hostí s programom All Inclusive zdarma.

 

Strava

K dispozícii sú 2 bary (lobby bar, bar pri bazéne) a hlavná reštaurácia.

 

 

Pre deti

Deťom je k dispozícii detský bazén, detský animačný program, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka (za poplatok) a detské ihrisko.

 

Šport a zábava

Hostia môžu využívať  vonkajší bazén. K dispozícii sú ležadlá a slnečníky zadarmo iba pre hostí s All Inclusive konceptom. Hotel ponúka tiež fitness centrum (za poplatok), stolný tenis a biliard (za poplatok), animačné programy.

 

Wellness

SPA centrum ponúka za poplatok masáže, saunu, parný kúpeľ, turecký kúpeľ, vírivka, salón krásy a kaderníctvo.

 

Koncept

Hotel ponúka polpenziu formou otvoreného bufetu alebo koncept All Inclusive - raňajky, obedy a večere sú podávané formou otvorených bufetov, počas dňa sa podáva ľahké občerstvenie, zmrzlina, zákusky, teplé nápoje. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie info: www.meridian-tours.com/en

 

MERIDIAN Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo